Regisztrációs segédlet

Kameleon_logo_rgb

Kedves Érdeklődő!

Üdvözlünk a Kaméleon Olvasóklub regisztrációs felületén.

Jelentkezni egész évben lehet, az utólag jelentkezők mindig a következő forduló postázásakor kapják meg az aktuális és korábbi feladatlapjaikat.

Az Olvasóklubról további részletes információkat az alábbi linken találhatsz még:
Kaméleon Olvasóklub részletes leírása
Technikai segítség: Szabó Sándor sanya@csimota.hu (20/3166671)

Érdemes alaposan végigolvasni, mert a korábbi évekhez képest sok mindenben megváltozott a regisztráció folyamata, különösen, ha egy szervező viszi fel a játékosokat, például a szülő e-mail címére érkezik a fizetési azonosító, nem a szervező kapja meg!

Újdonságok az idei tanévtől:

  • minden játékos 25% kedvezménnyel vásárolhatja meg a Könyvközösség (www.konyvkozosseg.hu) kínálatában található könyveket 2019. június 30-ig, ehhez a megrendeléskor meg kell adni az alábbi kódot: KOK + játékos neve
  • a játék díja 3990 Ft-t maradt;
  • mostantól lehet bankkártyával is fizetni a játékban való részvételért;
  • az elmúlt években azt tapasztaltuk, hogy sok friss ötödikes szeretett volna játszani még egyszer, ezért ettől a tanévtől lehetőséget biztosítunk nekik is a játékra, ők a negyedikes feladatlapot fogják megkapni;
  • akik szülőként regisztrálnak, nyomon követhetik az oldalon a gyerekük pontjait és az aktuális feladatlap postázásának időpontját;
  • Minden szervező 25%-os kedvezménnyel vásárolhat a Könyvközösség (www.konyvkozosseg.hu) kínálatából (2019. június 30-ig), ehhez a megrendeléskor meg kell adni az alábbi kódot: KOK + szervező neve;
  • Azok, akik 10 fő felett vállalják a szervezést és maguk javítanak, 10% jutalékot kapnak minden játékos után, amit levásárolhatnak, továbbá 25%-os kedvezményt a Könyvközösség (www.konyvkozosseg.hu)  kínálatából (2019. június 30-ig), ehhez a megrendeléskor meg kell adni az alábbi kódot: KOK + szervező neve.

Jelentkezés

Szülőként:
(UPDATE: Csatlakozás szülőként meglévő csoporthoz: Ha például a 1119 – Kincskereső – Legányi Réka nevű csoporthoz szeretnél csatlakozni, akkor regisztrálj szülőként, majd a Csoport hozzáadása mezőbe az irányítószámot add meg, ebben az esetben 1119, ekkor a rendszer kilistázza a meglévő csoportokat az adott irányítószámon, válaszd ki a számodra megfelelőt, majd kattints az igenre a Szeretne ehhez a csoporthoz csatlakozni? kérdésnél, ezután hozzá lehet adni a játékost a csoporthoz! UPDATE2: Technikai okokból  jelenleg kis eltérés van a videóhoz képest, a lényeg a megfelelő irányítószám megadás, ha egy létező csoporthoz szeretnénk csatlakozni!)

Szervezőként:

Jelentkezni két módon lehet: szülőként és szervezőként.

Szülő: Saját gyereke(i)ddel szeretnél regisztrálni, egyéni játékosként.
Szervező: Egy vagy akár több csoportot kívánsz létrehozni, több játékossal és évfolyammal.

Szülő

(UPDATE: Csatlakozás szülőként meglévő csoporthoz: Ha például a 1119 – Kincskereső – Legányi Réka nevű csoporthoz szeretnél csatlakozni, akkor regisztrálj szülőként, majd a Csoport hozzáadása mezőbe az irányítószámot add meg, ebben az esetben 1119, ekkor a rendszer kilistázza a meglévő csoportokat az adott irányítószámon, válaszd ki a számodra megfelelőt, majd kattints az igenre a Szeretne ehhez a csoporthoz csatlakozni? kérdésnél, ezután hozzá lehet adni a játékost a csoporthoz!)

Szülőként két módon tudsz jelentkezni.
1. Egyetlen gyerekemet külön regisztrálom: Ha a városodban (kerületedben) vagy az iskolában már van Olvasóklubos csoport, akkor ahhoz tudsz csatlakozni. Ebben az esetben a csoport szervezője osztja és gyűjti a feladatlapokat. Amennyiben nincs lehetőséged, vagy nem szeretnél csatlakozni, ez esetben kérünk, hogy ezt az opciót válaszd. Így te válsz gyereked szervezőjévé. Ha vállalod, hogy egy javítókulcs segítségével magad javítod a játékosaid feladatlapjait, és rögzíted is pontszámaikat, akkor válaszd az: Ebben a csoportban én javítom a gyerekek feladatait opciót. Fontos, ha szülőként egyéni csoportot indítasz, a rendszer azt is Csoportnak fogja hívni, ahogy téged is Szervezőnek!
2. Csatlakozunk egy létező csoporthoz VAGY több gyerekemet regisztrálom: Lehetőséged van gyereke(i)det egy, a városodban (kerületedben) vagy az iskolában már létrejött Olvasóklubos csoporthoz csatlakoztatni. Ez esetben annak szervezője osztja és gyűjti össze a feladatlapokat. Az oldal alján listázva látod a már létrejött csoportokat. Ez a lista a jelentkezésekkel folyamatosan bővül.
+1
Szülőként korábban már regisztráltam egy gyereket, most egy újabb játékost szeretnék csatlakoztatni:
Erre az e-mail címre (sanya@csimota.hu) kérnénk egy levelet a játékos nevével, osztályával, születési évével, az iskolájának a nevével és a szülő e-mail címével, illetve, hogy melyik csoporthoz szeretnénk csatlakoztatni.

Szervező
1. Egyszerre több csoportot is létrehozhatsz, anélkül, hogy játékosokat csatlakoztatnál a csoportba, amennyiben a regisztráció után szeretnél újabb csoportot létrehozni, erre is van mód a szervezői profilodban.
2. Ha hozzád csatlakoznak: Hozzájárulsz, hogy egyéni játékosok is csatlakozzanak az általad létrehozott csoportok egyikéhez.
3. Te csatlakozol egy csoporthoz:
Lehetőséged van, hogy egy már létező csoporthoz csatlakozz, ebben az esetben a csoport szervezőjén keresztül kapod meg a feladatlapokat és a javításról, visszaküldésről is ő gondoskodik. Az oldal alján listázva látod a már létrejött csoportokat. Ez a lista a jelentkezésekkel folyamatosan bővül.
4. Ha te regisztrálod a csoportod tagjait: saját magad viszed fel a szükséges adatokat, miután beléptél az adminisztrációs felületre, következőkre lesz szükséged: gyerek neve, születési éve, osztálya, szülő e-mail címe. Segítségül elkészítettük ezt az összesítőlapot, amellyel könnyedén összegyűjtheted ezeket az adatokat: Összesítőlap (FONTOS,  HOGY A GYEREKEKET AZ ADMIN FELÜLETEN KERESZTÜL KELL CSATLAKOZTATNI, NEM AZ EXCEL TÁBLÁN KERESZTÜL!) A fizetéssel kapcsolatos tudnivalókat a 3. pontban találod.

Javítás

Vállalod, hogy egy javítókulcs segítségével magad javítod a játékosaid feladatlapjait, és rögzíted is pontszámaikat.

A jelentkezés lépései

1. lépés (Regisztráció)
Ahhoz, hogy valaki játszani tudjon, előbb regisztrálnia kell az oldalra. Ehhez a jobb felső sarokban található Regisztrációra kell kattintani.

Itt meg kell adni az e-mail címünket és egy általunk választott jelszót, és kiválasztani, hogy szülőként vagy szervezőként szeretnénk játszani, majd a Regisztrálok gombra kattintani.

Az oldal egy automatikus levelet küld nekünk, egy visszaigazoló linkkel, amire rákattintva tudjuk véglegesíteni a regisztrációnkat. (Elképzelhető, hogy néhány percet várnunk kell a levélre. Amennyiben a levelezőnk nem jeleníti meg a linket, akkor azt egyszerűen be kell másolni a böngészőbe, és úgy megnyitni. Ha nem kaptad meg a levelet, akkor a Belépés linkre kattintva, add meg az e-mail címed és a jelszavad, és akkor újra kérheted a visszaigazoló levelet.)

2. lépés (Belépés)
A Belépés gombra kattintva tudjuk megadni a személyes adatainkat, illetve itt van lehetőségünk kiválasztani, milyen módon szeretnénk a játékban részt venni.

3. lépés (Visszaigazolás/Fizetés)
Sikeres jelentkezés után kapunk egy visszaigazoló e-mailt, amely tartalmazza a játékosok nevét, csoportját, és a csoport szervezőjének nevét és elérhetőségeit. Ez a levél tartalmazza a választható fizetési módokat is. (FONTOS, hogy fizetni csak gyerekenként lehet, amennyiben egy csoport után egyszerre szeretnénk fizetni, akkor a szervezőkkel kell felvenni a kapcsolatot!)

– Készpénzzel: fizetési lehetőség a Csimota Kiadónál nyitva tartási időben:
1094 Budapest Tűzoltó utca 1/B.
Kedd: 9:00-18:00, szerda és csütörtök: 09:00-15:00 (Valtinyi Lídia, telefonszám: +36.306 364 702)

– Átutalással: a Kaméleon Könyvközösség K&H Banknál vezetett számlájára: 10401000-50526677-55811017. A közleménybe azt a kódot adjuk meg, ami a visszaigazoló levélben található, hogy a befizetést azonosítani tudjuk: pl: F00233 + Nagy Milán KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY A KÓDOT ÉS A GYEREK NEVÉT PONTOSAN MÁSOLJA BE A KÖZLEMÉNY ROVATBA! (Kérünk minden kedves szülőt és pedagógust, hogy amennyiben bankban pénztári befizetésként rendezik a játék díját, azt egy összegben tegyék a kódokat felsorolva a közleményben!)

Figyelem, csoportos fizetés!

Amennyiben a csoportot egy szülő vagy szervező egyben utalná, kérjük, hogy a fizetési kódokat mindenképp sorolja fel a közlemény rovatban. Ha túl sok lenne a kód, akkor amennyiben lehetséges, -tól,-ig tüntesse fel, ha erre sincs mód, akkor csak a csoport nevét, és küldjön nekünk egy e-mailt, amiben megírja, hogy milyen kódokra utalta az összeget. Így biztosan megfelelően tudjuk adminisztrálni a befolyó összeget. Köszönjük!

– Bankkártyával: a levélben megadott linkre kattintva tudunk majd fizetni.

Amennyiben a fizetésről számlát szeretnénk, a megadott linkre kattintva mindenképpen töltsük ki a számlázási adataidat.

A játék részvételi díja 3990 Ft/fő
(Külföldről is lehet jelentkezni, de az árral kapcsolatban külön keress meg minket! Szabó Sándor: sanya@csimota.hu 20/3166671)

Fizetési határidő
Kérjük, hogy a befizetésedet (bankkártyával, átutalással vagy személyesen) 8 napon belül rendezd, hogy a feladatlapokat időben el tudjuk neked küldeni!

Ha bármilyen technikai probléma merül fel a jelentkezéssel kapcsolatban, akkor kérlek, írj Szabó Sándornak: sanya@csimota.hu (20/3166671)

Csoportok, amelyekhez lehet csatlakozni

  • Aarburg
  • 4663 - Schule Aarburg – Árpási Krisztina
  • Afragola NA
  • 80021 - Rita Levi Montalcini – Knapcsek Nikoletta
  • Algyő
  • 6750 - Algyői Fehér Ignác Általános Iskola – Ravasz Éva
  • Aszód
  • 2170 - Aszód Városi Kulturális Központ – Nagy Judit
  • Bácsalmás
  • 6430 - Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Farkas Noémi
  • Balatonalmádi
  • 8220 - Györgyi Dénes Általános Iskola – Glöckl Eszter
  • Balatonboglár
  • 8630 - Boglári Általános Iskola – Szabó Henrietta
  • Balotaszállás
  • 6412 - B – Fúrósné Nagy Krisztina
  • Biatorbágy
  • 2051 - Biatorbágyi Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Biatorbágyi Református Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Czuczor Gergely Tagiskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • Brüsszel
  • 1000 - Brüsszeli Kaméleon Olvasóklub – Dóczi Ilona
  • Budakalász
  • 2011 - Kalász Suli és AMI – Botzheim György
  • Budaörs
  • 2040 - Fantazmagória az olvasásért – Domány Katalin
  • 2040 - Herman Ottó Általános Iskola – Vági Erika
  • 2040 - Kesjár Csaba ált. isk. – Gátmezei Kata
  • Budapest I. kerület
  • 1015 - Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola – Rózsa András
  • 1016 - Lisznyai Utcai Általános Iskola – Szilvágyi Zsuzsa
  • Budapest II. kerület
  • 1025 - Áldás Utcai Általános Iskola – Óvári Andrea
  • 1021 - Babérliget Általános Iskola – Valtinyi Lídia
  • 1021 - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium – Csányiné Pap Györgyi
  • 1029 - Gustave Eiffel Francia Iskola – Hunyadi Dóra
  • 1028 - Klebelsberg Kuno Általános Iskola – Szentgyörgyi-Simon Réka
  • 1028 - Pesthidegkúti Waldorf Iskola – Lánczi Éva
  • 1023 - Újlaki Általános Iskola – Szabó Imola Julianna
  • Budapest III. kerület
  • 1032 - AKG Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1036 - Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola – Kenyéri Veronika
  • 1031 - Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Dudás Krisztina
  • 1039 - dr. Béres József Általános Iskola – Dr. Szentklárai Vera
  • 1039 - Dr. Béres József Általános Iskola – Kiserdő – Szepesiné Józsa Judit
  • 1033 - Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola – Baán-Misz Zsóka
  • 1039 - Fodros Általános Iskola – Fenyvesiné Bédy Viktória
  • 1039 - Fodros Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1037 - Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1038 - Pais Dezső Általános Iskola – Lévai Krisztina
  • 1038 - Tág Világ Iskola – Melkvi Bea
  • Budapest IV. kerület
  • 1046 - Újpesti Bajza József Általános Iskola – Tímári Júlia
  • 1048 - Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Huszárszky Zsuzsanna
  • Budapest IX. kerület
  • 1092 - Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1095 - Molnár Ferenc Általános Iskola – Jancsó Blanka
  • Budapest V. kerület
  • 1051 - Hild József Általános Iskola – Dr. Hajdú Ágnes Zita
  • Budapest VII. kerület
  • 1074 - Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium – Kissné dr. Bércesi Apolka
  • 1077 - BFRK Julianna – Tézli-Szabó Franciska
  • Budapest VIII. kerület
  • 1082 - Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – Sándor Krisztina
  • Budapest X. kerület
  • 1103 - Kada Mihály Általános Iskola – Salamon Ágota
  • Budapest XI. kerület
  • 1115 - Bethlen Gábor Általános iskola és Gimnázium – Szűcs Luca
  • 1115 - Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium – Tóth Rozália
  • 1113 - Bocskai István Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1116 - Don Bosco – Csermàk Tìmea
  • 1112 - Farkasréti Általános Iskola – Boldizsár Anikó
  • 1119 - Kevesuli – Szalay-Fegyver Erika
  • 1119 - Kincskereső – Legányi Réka
  • 1112 - Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda – Czerván Beáta
  • 1117 - Újbudai Ádám Jenő Ált. Isk. – R. Fonyó Barbara
  • 1111 - Virtuális csoport a nem átnézett gyerekekhez
  • Budapest XII. kerület
  • 1121 - Deutsche Schule Budapest – Rada Zsuzsanna és Kovács Zsanett
  • 1122 - Kós Károly Általános Iskola – Rácz Eszter
  • 1121 - Lauder Javne Általános Iskola – Nyíri-Nagy József
  • 1124 - Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium – Stenczer Leonóra
  • 1125 - TE Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola – Votisky Anna
  • Budapest XIII. kerület
  • 1139 - Csata Utcai Általános Iskola – Berki Zoltán
  • 1137 - Gárdonyi Géza Általános Iskola – Jenei Rita
  • 1137 - Herman Ottó Általános Iskola – Kisné Csabafi Gabriella
  • 1138 - Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Janek Krisztina
  • 1138 - Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Mosonyi Veronika
  • 1133 - Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola – Endre Edit
  • Budapest XIV. kerület
  • 1145 - Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Fleck Tamás
  • 1145 - Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Szombathy Dóra
  • 1144 - Dr. Mező Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1146 - ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium – Serfőzőné Kesztyűs Zita
  • 1144 - Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium – Jenyikné Bende Klára Mária
  • 1146 - Liszt Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1142 - Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény – Salamon Ágota
  • 1148 - Németh Imre Általános Iskola – Besze Barbara
  • 1146 - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Bartalis Katalin
  • 1142 - Zuglói Hajós Alfréd – Dr. Viczkóné Kiss Viktória
  • 1149 - Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola – Saska Gyöngyi
  • Budapest XIX. kerület
  • 1192 - Kós Károly Általános Iskola – Papp Judit
  • Budapest XV. kerület
  • 1157 - Hartyán Általános Iskola – Nagyné Orosz Ildikó
  • Budapest XVI. kerület
  • 1161 - Kölcsey Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1165 - Táncsics Mihály Általános iskola – Szélné Kárpáti Ágnes
  • Budapest XXII. kerület
  • 1222 - Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktat Általános Iskola – Orbán Gizella
  • Budapest XXIII. kerület
  • 1237 - Török Flóris Általános Iskola – Dénes Gabriella
  • Debrecen
  • 4024 - Debreceni Pagony Gyerekkönyvesbolt – Csikó Márta
  • Dorog
  • 2510 - DOKI Zrínyi Ilona Tagiskola – Kovács Klára
  • Dunabogdány
  • 2023 - Dunabogdányi Általános Iskola – Antalics Petra
  • Dunaharaszti
  • 2330 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola – Bánréviné Bujdosó Erika
  • Dunakeszi
  • 2120 - Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola – Huszthy-Török Anita
  • 2120 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Sportiskola – Salamon Ágota
  • 2120 - Széchenyi István Általános Iskola – Szabó Erzsébet
  • Érd
  • 2030 - Érdi Bolyai János Általános Iskola – Misángyi Zita
  • Göd
  • 2131 - Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Balla Krisztina
  • 2132 - Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Iskola – Kis-Simon Györgyi
  • Gödöllő
  • 2100 - Petőfi Sándor Általános iskola – Balogh Ildikó
  • Hatvan
  • 3000 - Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola – Oroszlán Anett
  • Herceghalom
  • 2053 - Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény – Lévai Rita
  • Hort
  • 3014 - Batthyány József Általános Iskola – Varga Ildikó
  • Jánossomorja
  • 9241 - Központi Általános Iskola – Pilisiné Fettik Erzsébet
  • Jászdózsa
  • 5122 - JÁI-Bozóky János Általànos Iskolai Tagintézménye – André Edit
  • Kisbajcs
  • 9062 - Vörösmarty Mihály Általános Iskola – Horváth Rita
  • Kóspallag
  • 2625 - Fekete Imre Általános Iskola – Bata Sarolta
  • Lyon
  • 69006 - École Jean Racine – Hunyadi Dóra
  • Mákófalva
  • 407013 - Mákófalvi Általános Iskola – Babos-Barabás Berta
  • Marosvásárhely
  • 540043 - Marosvásárhelyi Művészeti Szaklíceum – Fekete István
  • Mezőkövesd
  • 3400 - Szent István Katolikus Általános Iskola – Brunczel Andrásné Balogh Mária
  • Mezőpanit
  • 547450 - Kádár Márton Általános Iskola – Szőcs Róbert
  • Miskolc
  • 3535 - Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola – Rémiásné Dolhai Dóra
  • Mosonmagyaróvár
  • 9200 - Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Mosonmagyaróvár – Fitus Szilvia
  • Nagykovácsi
  • 2094 - Nagykovácsi Ált. Iskola és Pesthidegkúti Ökomenikus Ált. Isk. – Tandem Könyvesbolt Kósa Emőke
  • Nemesnádudvar
  • 6345 - Nemesnádudvari Községi Könyvtár – Sipos Júlia
  • Nyíregyháza
  • 4400 - Szent Imre – Ecsediné Hajnal Adrienn
  • Őcsény
  • 7143 - Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola – Hajnalné Ládi Katalin
  • Pannonhalma
  • 9090 - Szent Benedek Iskola Pannonhalma – Kondor Natália
  • Pécs
  • 7621 - Ciszterci Nevelési Központ – Tyukászné Kerekes Petra
  • 7622 - Pécs Jókai Mór Általános Iskola – Dr. Galambos Anita
  • 7632 - Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola – Palotay Nóra
  • 7621 - Szent Mór Iskolaközpont – Barczáné Kőrös Ágnes
  • Perbál
  • 2074 - Kis Forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola – Paulovkin Boglárka
  • Pilismarót
  • 2028 - Heckenast Gusztáv Községi Könyvtár – Csernátoni Bernadett
  • Pilisvörösvár
  • 2085 - Templom Téri Általános Iskola – Schönekné Rábaközi Ágnes
  • Pilisszentiván
  • 2084 - Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola – Kovácsné Stiller Gabriella
  • Pomáz
  • 2013 - Sashegyi Sándor Általános Iskola – Tóth Orsolya
  • Pusztazámor
  • 2039 - Andreetti Általános Iskola Pusztazámor – Koltai Márta
  • Sátoraljaújhely
  • 3980 - Újhelyi iskolák – Dankó Aliz
  • Sepsiszentgyörgy
  • 520008 - Bod Péter Megyei Könyvtár – Varga Zsuzsa
  • Soltvadkert
  • 6230 - Kossuth Lajos Evangélikus Általános iskola és AMI – Minda Tímea
  • Sopron
  • 9400 - Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola – Kuslits Ildikó
  • 9400 - Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola – Egresitsné Horváth Edit
  • Szeged
  • 6724 - Szegedi Arany János Általános Iskola – Savanya Ildikó
  • 6791 - Szegedi Jerney János Általános Iskola – Bukor Edit
  • 6726 - Tisza-parti Általános Iskola – Gazsóné Sári Mária
  • Székesfehérvár
  • 8000 - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Biczók Barbara
  • Szentendre
  • 2000 - Izbégi Általános Iskola – Gallai Zsófia – Gallai Zsófia
  • 2000 - Szent András Általános Iskola – Csicsek Beáta
  • 2000 - Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola – Pál Eszter
  • Tata
  • 2890 - Talentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Torják Orsolya
  • Tiszafüred
  • 5350 - Kossuth Lajos Általános Iskola – Kovács Mária
  • Tiszalúc
  • 3565 - Tiszalúci Arany János Általános Iskola – Ducsai Tiborné
  • Tök
  • 2073 - Kisgöncöl Waldorf Iskola – Nyulas Andrea
  • Vác
  • 2600 - Vác – Deákvár – Tasi Katalin
  • Veresegyház
  • 2112 - Fabriczius József Általános Iskola – Varga Ildikó
  • Wien
  • A-1010 - AMAPED – AMAPED Ausztriai Magyar pedagógusok Egyesülete
  • 1130 - Hermesstrasse – Nyarady Szabolcs
  • Zalaegerszeg
  • 8900 - Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola – Köcse Henriett