Kameleon_logo_rgb
 

A Kaméleon Olvasóklub egy olyan négyfordulós levelező játék alsó tagozatosoknak, amely egyaránt épül kortárs és klasszikus gyerekirodalmi szövegekre,  és a magyarországi gyerekkönyvkiadók legigényesebb és minőségi kiadványiból válogat.

1. forduló tervezett postázás: 2021. október 15.

A jelentkezni egész évben lehet, az utólag jelentkezők mindig a következő forduló postázásakor kapják meg az aktuális és korábbi feladatlapjaikat. (FIGYELEM! Csak azoknak tudjuk időben kiküldeni a feladatlapokat, akiknek a tervezett postáz ELŐTT EGY HÉTTEL BEÉRKEZIK a részvételi díja!)

Load More


A játékot igyekeztünk az iskolai szünetekhez és ünnepekhez igazítani, a részletes időpontokat az alábbi linken lehet elérni: Olvasóklub időpontok

Load More


4500 Ft/fő (4×1125 Ft), amely tartalmaz minden költséget: az előre megcímzett, felbélyegzett borítékokat, mappát a feladatlapokhoz, fordulónként egy-egy apró ajándékot, jutalomkönyvet (az összes feladatlap teljes kitöltése esetén).

Load More


Sikeres jelentkezés után kapunk egy visszaigazoló e-mailt, amely tartalmazza a játékosok nevét, csoportját, és a csoport szervezőjének nevét és elérhetőségeit. Ez a levél tartalmazza a választható fizetési módokat is.

– Készpénzzel: fizetési lehetőség a Csimota Kiadónál nyitvatartási időben:
1094 Budapest Tűzoltó utca 1/B.
Nyitvatartás:
Kedd: 9:00-18:00, szerda és csütörtök: 09:00-15:00 (Szabó Sándor, telefonszám: +36.203 166 671)

– Átutalással: a Kaméleon Könyvközösség K&H Banknál vezetett számlájára: 10401000-50526677-55811017. Kérjük, hogy a közleményben azt a kódot adja meg, ami a visszaigazoló levélben található, hogy a befizetést azonosítani tudjuk: pl: F00233 + Nagy Milán KÉRJÜK, HOGY A KÓDOT ÉS A JÁTÉKOS NEVÉT PONTOSAN MÁSOLJA BE A KÖZLEMÉNY ROVATBA.

– Csoportos fizetés: amennyiben egy csoport részvételi díját egyben utalja át, kérjük, hogy a fizetési kódokat mindenképp sorolja fel a közlemény rovatban. (Ha túl sok lenne a kód, akkor amennyiben lehetséges, -tól,-ig tüntesse fel, ha erre sincs mód, akkor csak a csoport nevét, és külön e-mailben kérnénk a kódokat részletezve.Így biztosan megfelelően tudjuk adminisztrálni a befolyó összeget.)

– Bankkártyával: a levélben megadott linkre kattintva tud fizetni.

Amennyiben a fizetésről számlát szeretne, a megadott linkre kattintva mindenképpen töltse ki a számlázási adatokat.

Load More


Erre az e-mail címre (sanya@csimota.hu Szabó Sándor) kérnénk egy levelet a játékos nevével, osztályával, születési évével, az iskolájának a nevével és a szülő e-mail címével, illetve, hogy melyik csoporthoz szeretnénk csatlakoztatni.

Load More

A Regisztrációs, illetve Belépés gombokat az oldal jobb felső sarkában találod!

Korábbi feladatlapokat az alábbi linken találtok: MINTAFELADATLAPOK

Azért is érdemes játszani velünk, mert az 50 legnagyobb csoport az idén szereplő könyveket a közösség könyvtára számára ajándékba kapja.

A Kaméleon Olvasóklub rövid bemutatása:

Az Olvasóklubról további részletes információkat az alábbi linken találhatsz még:
Kaméleon Olvasóklub részletes leírása

A csatlakozás pontos menetéről pedig ezen a linken lehet tájékozódni: Regisztrációs segédlet

Általános információ, technikai segítség: Szabó Sándor sanya@csimota.hu (20/3166671)

 

(Mobil nézetben nem jelenik meg a csoportok listája, ehhez át kell váltani Desktop módba!)

Csoportok, amelyekhez lehet csatlakozni

  • Algyő
  • 6750 - Algyői Fehér Ignác Általános Iskola – Ravasz Éva
  • Balatonboglár
  • 8630 - Boglári Általános Iskola – Szabó Henrietta
  • Biatorbágy
  • 2051 - Biatorbágyi Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Biatorbágyi Református Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Czuczor Gergely Tagiskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • BiatorbágyBiatorbágy
  • 2051 - Tópark Alternatív Általános Iskola – Pócza Zsuzsanna
  • Brüsszel
  • 1000 - Brüsszeli Kaméleon Olvasóklub – Dóczi Ilona
  • Budakalász
  • 2011 - Kalász Suli és AMI – Botzheim György
  • Budaörs
  • 2040 - Fantazmagória az olvasásért – Domány Katalin
  • 2040 - Herman Ottó Általános Iskola – Vági Erika
  • 2040 - Kesjár Csaba Általános Iskola – Gátmezei Kata
  • 2040 - Mátrix Suli Budaörs – Tőzsér Virág
  • Budapest
  • 1021 - Brit-Magyar Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (Egyéni) – Szilágyi Ágnes
  • Budapest I. kerület
  • 1014 - Budavári Általános Iskola – Láng Rita
  • 1016 - Lisznyai Utcai Általános Iskola – Kovács Kira
  • Budapest II. kerület
  • 1025 - Áldás Utcai Általános Iskola – Várallyay Réka
  • 1021 - Babérliget Általános Iskola – Valtinyi Lídia
  • 1021 - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium – Huszti Ágnes
  • 1029 - Gustave Eiffel Francia Iskola – Berényi Judit
  • 1029 - Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium – Nagy-Fülep Marianna
  • 1021 - Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium – Szentgyörgyi-Simon Réka
  • 1028 - Klebelsberg Kuno Általános Iskola – Pirosné Pető Tímea
  • 1022 - Közép-budai Waldorf Általános Iskola – Paulon Viktória
  • 1022 - Marczibányi téri Kodály Iskola – Nagy Annamária
  • 1025 - Pitypang Utcai Általános Iskola – Gaál-Földesi Erika
  • 1025 - Rózsadombi Általános Iskola – Bellér Szilvi
  • 1024 - Szent Angéla Általános Iskola – Szutterné Viz Lívia
  • 1024 - Szent Angéla Iskola – Kopáné Somogyvári Bernadette
  • Budapest III. kerület
  • 1032 - AKG Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1036 - Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola – Mészáros Emese
  • 1039 - Dr Béres József Általános Iskola – Szalainé Kilián Mária
  • 1039 - Dr. Béres József Általános Iskola – Kiserdő – Szepesiné Józsa Judit
  • 1033 - Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola – Baán-Misz Zsóka
  • 1039 - Fodros Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1037 - Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1036 - Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola – Smaraglayné Torbágyi Réka
  • 1038 - Pais Dezső Általános Iskola – Lévai Krisztina
  • 1038 - Tág Világ Iskola – Melkvi Bea
  • Budapest IV. kerület
  • 1043 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium – Chikány Judit
  • 1046 - Újpesti Bajza József Általános Iskola – Tímári Júlia
  • 1048 - Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium – Urbán Gabriella
  • 1048 - Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Lippai Janka
  • Budapest IX. kerület
  • 1095 - Molnár Ferenc Általános Iskola – Jancsó Blanka
  • Budapest V. kerület
  • 1051 - Hild József Általános Iskola – Dr. Hajdú Ágnes Zita
  • 1052 - Hild József Általános Iskola – Kalavszky Zsófia
  • 1056 - Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola – Horváth Eszter
  • Budapest VII. kerület
  • 1074 - Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium – Kissné dr. Bércesi Apolka
  • Budapest VIII. kerület
  • 1082 - Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – Simon Ágnes
  • Budapest XI. kerület
  • 1119 - Bethlen G. Ált. Isk. Montessori Tagiskolája – Salamon Ágota
  • 1115 - Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium – Perlikné Dallos Gabriella
  • 1115 - Bethlen Gábor Általános iskola és Gimnázium – Szűcs Luca
  • 1115 - Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium – Tóth Rozália
  • 1112 - Farkasréti Általános Iskola – Boldizsár Anikó
  • 1119 - Kincskereső – Legányi Réka
  • 1117 - Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Sajgó-Kassay Klára
  • 1113 - Rogers Általános Iskola és Óvoda – Komaság Margit
  • 1112 - Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda – Czerván Beáta
  • 1113 - Újbudai Bocskai István Általános Iskola – Salamon Ágota
  • Budapest XII. kerület
  • 1121 - Budapesti Német Iskola – Kulcsár Krisztina
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola – Fessler Judit
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola – Kun-Gazda Márta
  • 1121 - Lauder Javne Általános Iskola – Tóth Timea
  • 1126 - Osztrák-Magyar Európaiskola – Bércesi Apolka
  • 1124 - Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium – Stenczer Leonóra
  • 1125 - TE Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola – Bán Margit
  • Budapest XIII. kerület
  • 1137 - Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola – Szőke Anita
  • 1137 - Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola – Enzsöly Kinga
  • 1137 - Herman Ottó Általános Iskola – Kisné Csabafi Gabriella
  • 1138 - Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Mosonyi Veronika
  • 1133 - Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola – Endre Edit
  • 1138 - Számítástechnikai Általános Iskola – Szűrös Krisztina
  • 1138 - Vizafogó Általános Iskola – Könnyű Orsi
  • Budapest XIV. kerület
  • 1145 - Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Fleck Tamás
  • 1145 - Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola – Vas Juli
  • 1146 - ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium – Serfőzőné Kesztyűs Zita
  • 1146 - Liszt Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1144 - Móra Ferenc Általános Iskola – Szabó Gabriella
  • 1142 - Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény – Salamon Ágota
  • 1148 - Németh Imre Általános Iskola – Pap-Mednyánszki Jusztina
  • 1146 - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Bartalis Katalin
  • 1142 - Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola – Jónás-Egerszegi Andrea
  • 1149 - Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola – Győrfi Ágnes
  • 1149 - Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola – Hoffmann Zsuzsanna
  • Budapest XIX. kerület
  • 1192 - Kós Károly Általános Iskola – Papp Judit
  • Budapest XV. kerület
  • 1157 - Hartyán Általános Iskola – Nagyné Orosz Ildikó
  • 1155 - Meixner Általános Iskola – Dobos Orsolya
  • Budapest XVI. kerület
  • 1165 - Bornemisza Péter Gimnázium – Fejős Panni
  • 1161 - Kölcsey Ferenc Általános Iskola – Dr. Király Ildikó
  • 1165 - Táncsics Mihály Általános iskola – Szélné Kárpáti Ágnes
  • Budapest XVIII. kerület
  • 1181 - Bókay Árpád Általános Iskola – Molnár Dorottya
  • 1181 - Bókay Árpád Általános Iskola – Horta Judit
  • 1181 - Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola – Dr. Juhász Gábor
  • Budapest XXII. kerület
  • 1222 - Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola – Orbán Gizella
  • Debrecen
  • 4024 - Szent Efrém Gör.kat. Óvoda, Ált. isk. és AMI – Dr. Fazekas Flóra
  • Debrecen
  • 4027 - Ibolya Utcai Általános Iskola – Hosszu Anikó
  • Gérce
  • 9672 - Gércei Általános Iskola – Gőczéné Pankaczi Henriette
  • Göd
  • 2131 - Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Balla Krisztina
  • Gyenesdiás
  • 8315 - Kárpáti János Ált. Isk. és A.M.I. – Hóbor Katalin
  • Győr
  • 9012 - Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola – Lengyel Anita
  • Jászdózsa
  • 5122 - JÁI-Bozóky János Általànos Iskolai Tagintézménye – André Edit
  • Kaposvár
  • 7400 - Kodály Zoltán Központi Általános iskola – Kasza-Kiss Brigitta
  • Kolozsvár
  • 400275 - Sigismund Toduță Zenei Főgimnázium – Nagy Szilárd
  • Kovászna
  • 525200 - Kőrösi Csoma Sándor Líceum – Bagoly Antónia
  • Kölcse
  • 4965 - Kölcsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola – Szabóné Tünde
  • Litér
  • 8196 - Litéri Református Általános Iskola – Szilvia Kondics
  • Luxembourg Bertrange
  • 8076 - European School Luxembourg II. – Rathonyi Anita
  • Marosvásárhely
  • 547026 - Bolzai Farkas Elméleti Liceum, II. Rákóczi Ferenc Teológiai Liceum – Özv. Kádár Katalin
  • 540043 - Marosvásárhelyi Művészeti Szaklíceum – Fekete István
  • Mezőpanit
  • 547450 - Kádár Márton Általános Iskola – Szőcs Róbert
  • Miskolc
  • 3535 - Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola – Rémiásné Dolhai Dóra
  • Nagykovácsi
  • 2094 - Nagykovácsi Ált. Iskola és Pesthidegkúti Ökomenikus Ált. Isk. – Tandem Könyvesbolt Kósa Emőke
  • Nagymaros
  • 2626 - Nagymarosi Kittenberger Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Csörsz Katalin
  • Nemesnádudvar
  • 6345 - Nemesnádudvari Községi Könyvtár – Sipos Júlia
  • Nyíregyháza
  • 4400 - Szent Imre – Ecsediné Hajnal Adrienn
  • Orosháza
  • 5900 - Eötvös József Katolikus Általános iskola és Óvoda – Tompáné Mochnánszki Erzsébet
  • Őcsény
  • 7143 - Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola – Hajnalné Ládi Katalin
  • Paks
  • 7030 - Paksi Deák Ferenc Általános Iskola – Veisz Zsuzsanna
  • Pécs
  • 7621 - Ciszterci Nevelési Központ – Tyukászné Kerekes Petra
  • 7632 - Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola – Palotay Nóra
  • Perbál
  • 2074 - Kis Forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola – Kúti Mária
  • Pilismarót
  • 2028 - Heckenast Gusztáv Községi Könyvtár – Csernátoni Bernadett
  • Pilisvörösvár
  • 2085 - Palánta Általános Iskola – Kiss-Madocsai Kinga
  • 2085 - Palánta Általános Iskola (Egyéni) – Somlyai Bulcsú
  • Pozsony
  • 81484 - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium – Kassai Zsuzsanna
  • Rendszeradminisztrátor
  • 9999 - Virtuális csoport a nem átnézett gyerekekhez
  • Sepsiszentgyörgy
  • 520064 - Váradi József Általános Iskola – Demeter Éva
  • Solymár
  • 2083 - Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola – Nagy-Balássy Anna
  • Sopron
  • 9400 - Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola – Kuslits Ildikó
  • 9400 - Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola – Egresitsné Horváth Edit
  • Sydney
  • 9999 - Sydney Magyar Iskola – Peredi-Blasko Csilla
  • Szeged
  • 6724 - Rókusi Általános Iskola – Németh Szilvia
  • 6726 - Szegedi Gregor József Általános Iskola – Varjasi-Kispéter Zsófia
  • 6791 - Szegedi Jerney János Általános Iskola – Kőrösné Kósa Gyöngyvér
  • 6791 - Szegedi Jerney János Általános Iskola – Tompa Erika
  • Székelyudvarhely
  • 535600 - Tompa László Általános Iskola – Pálfi Tünde Rozália
  • Szentendre
  • 2000 - Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvoda – Nacsa-Soós Barbara
  • 2000 - Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (Egyéni) – Nyeste-Tóth Szilvia
  • Szombathely
  • 9700 - Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola – Sebestyén Gabriella
  • Sződliget
  • 2133 - Sződliget Gárdonyi Géza Általános Iskola – Tóthné Móczár Orsi
  • Tiszafüred
  • 5350 - Kossuth Lajos Általános Iskola – Kovács Mária
  • Tiszalúc
  • 3565 - Tiszalúci Arany János Általános Iskola – Ducsai Tiborné
  • Vác
  • 2600 - Vác – Deákvár – Tasi Katalin
  • 2600 - Váci csoport – Kerekes Ákos
  • Város
  • Teszt Csoport Zolina - Postázási csekk 1 fordulo 0-as fizetes – Javító Kulcsmester
  • Veszprém
  • 8200 - Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola – Simon Ágnes
  • Wien
  • A-1010 - AMAPED – AMAPED Ausztriai Magyar pedagógusok Egyesülete
  • 1130 - Hermesstrasse – Nyarady Szabolcs