Kameleon_logo_rgb

Üdvözlünk a Kaméleon Olvasóklubban!

Jelentkezés a 2019/20-as tanévre: jelentkezni egész évben lehet majd, az utólag jelentkezők mindig a következő forduló postázásakor kapják meg az aktuális és korábbi feladatlapjaikat. (FIGYELEM! Csak azoknak tudjuk időben kiküldeni a feladatlapokat, akiknek a tervezett postázásig megérkezik a részvételi díja!)

1. forduló
Tervezett postázás: 2019. október 18.
Beérkezési határidő: 2019. november 15.
Pontszámfeltöltési határidő: 2019. november 29.

A Kaméleon Olvasóklub egy olyan négyfordulós levelező játék alsó tagozatosoknak, amely egyaránt épül kortárs és klasszikus gyerekirodalmi szövegekre,  és a magyarországi gyerekkönyvkiadók legigényesebb és minőségi kiadványiból válogat.

Azért is érdemes játszani velünk, mert az 50 legnagyobb csoport az idén szereplő könyveket a közösség könyvtára számára ajándékba kapja.

A Regisztrációs, illetve Belépés gombokat az oldal jobb felső sarkában találod!

Korábbi feladatlapokat az alábbi linken találtok: MINTAFELADATLAPOK

A Kaméleon Olvasóklub rövid bemutatása:

Az Olvasóklubról további részletes információkat az alábbi linken találhatsz még:
Kaméleon Olvasóklub részletes leírása

A csatlakozás pontos menetéről pedig ezen a linken lehet tájékozódni: Regisztrációs segédlet

Általános információ, technikai segítség: Szabó Sándor sanya@csimota.hu (20/3166671)

 

(Mobil nézetben nem jelenik meg a csoportok listája, ehhez át kell váltani Desktop módba!)

Csoportok, amelyekhez lehet csatlakozni

  • Aarburg
  • 4663 - Schule Aarburg – Árpási Krisztina
  • Algyő
  • 6750 - Algyői Fehér Ignác Általános Iskola – Ravasz Éva
  • Aszód
  • 2170 - Aszód Városi Kulturális Központ – Nagy Judit
  • Balatonboglár
  • 8630 - Boglári Általános Iskola – Szabó Henrietta
  • Balotaszállás
  • 6412 - B – Fúrósné Nagy Krisztina
  • Bertrange
  • 8268 - Europai Iskola Luxemburg II – Gyorfi Réka
  • Biatorbágy
  • 2051 - Biatorbágyi Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Biatorbágyi Református Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Czuczor Gergely Tagiskola – Kisgombos csoport
  • 2051 - Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola – Kisgombos csoport
  • Bratislava
  • 81484 - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium – Kovács Ilona
  • Brüsszel
  • 1000 - Brüsszeli Kaméleon Olvasóklub – Dóczi Ilona
  • Budakalász
  • 2011 - Kalász Suli és AMI – Botzheim György
  • Budaörs
  • 2040 - Fantazmagória az olvasásért – Domány Katalin
  • 2040 - Herman Ottó Általános Iskola – Vági Erika
  • 2040 - Kesjár Csaba Általános Iskola – Gátmezei Kata
  • Budapest
  • 1155 - Rákospalotai Meixner Iskola – Szűcs-Rozsnyai Zita
  • Budapest
  • 1149 - Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola – Győrfi Ágnes
  • Budapest I. kerület
  • 1014 - Budavári Általános Iskola – Láng Rita
  • 1015 - Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola – Rózsa András
  • 1011 - Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola (Egyéni) – Mészáros Eszter
  • 1016 - Lisznyai Utcai Általános Iskola – Kovács Kira
  • 1016 - Lisznyai Utcai Általános Iskola – Szilvágyi Zsuzsa
  • Budapest II. kerület
  • 1126 - – Dr. Szebeni Annamária
  • 1025 - Áldás Utcai Általános Iskola – Óvári Andrea
  • 1021 - Babérliget Általános Iskola – Valtinyi Lídia
  • 1021 - Budenz József Általános Iskola és Gimnázium – Csányiné Pap Györgyi
  • 1029 - Gustave Eiffel Francia Iskola – Berényi Judit
  • 1028 - Klebelsberg Kuno Általános Iskola – Szentgyörgyi-Simon Réka
  • 1022 - Közép-budai Waldorf Általános Iskola – Paulon Viktória
  • 1022 - Marczibányi téri Kodály Iskola – Nagy Annamária
  • 1028 - Pesthidegkúti Waldorf Iskola – Lánczi Éva
  • 1024 - Szent Angéla Általános Iskola – Szutterné Viz Lívia
  • 1024 - Szent Angéla Iskola – Kopáné Somogyvári Bernadette
  • 1023 - Újlaki Általános Iskola – Szabó Imola Julianna
  • Budapest III. kerület
  • 1032 - AKG Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1036 - Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola – Mészáros Emese
  • 1039 - dr. Béres József Általános Iskola – Dr. Szentklárai Vera
  • 1039 - Dr. Béres József Általános Iskola – Kiserdő – Szepesiné Józsa Judit
  • 1033 - Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola – Baán-Misz Zsóka
  • 1039 - Fodros Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1037 - Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1038 - Pais Dezső Általános Iskola – Lévai Krisztina
  • 1038 - Tág Világ Iskola – Melkvi Bea
  • Budapest IV. kerület
  • 1044 - Megyeri Úti Általános Iskola – Csikiné Mészáros Mónika
  • 1046 - Újpesti Bajza József Általános Iskola – Tímári Júlia
  • 1048 - Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Lippai Janka
  • Budapest IX. kerület
  • 1092 - Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola – Fegyveres-Bene Edina
  • 1095 - Molnár Ferenc Általános Iskola – Jancsó Blanka
  • 1092 - Patrona Hungariae Iskolaközpont – Sarkady-Filák Éva
  • Budapest V. kerület
  • 1051 - Hild József Általános Iskola – Dr. Hajdú Ágnes Zita
  • 1052 - Hild József Általános Iskola – Kalavszky Zsófia
  • Budapest VII. kerület
  • 1074 - Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium – Kissné dr. Bércesi Apolka
  • 1077 - BFRK Julianna – Tézli-Szabó Franciska
  • Budapest X. kerület
  • 1103 - Kada Mihály Általános Iskola – Salamon Ágota
  • Budapest XI. kerület
  • 1119 - Bethlen G. Ált. Isk. Montessori Tagiskolája – Salamon Ágota
  • 1115 - Bethlen Gábor Általános iskola és Gimnázium – Szűcs Luca
  • 1113 - Bocskai István Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1119 - Domokos Pál Péter Általános Iskola – Zsuffa Péter
  • 1116 - Don Bosco – Csermàk Tìmea
  • 1112 - Farkasréti Általános Iskola – Boldizsár Anikó
  • 1119 - Kevesuli – Szalay-Fegyver Erika
  • 1119 - Kincskereső – Legányi Réka
  • 1117 - Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Aszalósné Lukács Bernadett
  • 1117 - Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Sajgó-Kassay Klára
  • 1113 - Rogers Általános Iskola és Óvoda – Komaság Margit
  • 1112 - Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda – Czerván Beáta
  • Budapest XII. kerület
  • 1121 - Budapesti Német Iskola – Rada Zsuzsanna
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola – Kolláth Erzsébet
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola – Kun-Gazda Márta
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola – Vári Boglárka
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola – Venyercsán Judit
  • 1126 - ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola 2.c – Gyimes Bernadett
  • 1122 - Kós Károly Általános Iskola – Rácz Eszter
  • 1121 - Lauder Javne Általános Iskola – Tóth Timea
  • 1124 - Manubaba Bolt – Aszalósné Lukács Bernadett
  • 1126 - Osztrák-Magyar Európaiskola – Bércesi Apolka
  • 1124 - Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium – Stenczer Leonóra
  • 1124 - Tamási Áron Általános Iskola, Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium – Biró Ivett
  • 1125 - TE Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola – Bán Margit
  • 1125 - Testnevelési Egyetem Gyakorló Általános Iskola (Egyéni) – Takács Ágnes
  • Budapest XIII. kerület
  • 1139 - Csata Utcai Általános Iskola – Berki Zoltán
  • 1131 - Eötvös József Általános Iskola – Geigerné Gyenes Teréz
  • 1137 - Gárdonyi Géza Általános Iskola – Jenei Rita
  • 1137 - Herman Ottó Általános Iskola – Kisné Csabafi Gabriella
  • 1138 - Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Janek Krisztina
  • 1138 - Hunyadi Mátyás Általános Iskola – Mosonyi Veronika
  • 1133 - Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola – Endre Edit
  • Budapest XIV. kerület
  • 1145 - Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Bak Anikó
  • 1145 - Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Fleck Tamás
  • 1145 - Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola – Vas Juli
  • 1144 - Dr. Mező Ferenc Általános Iskola – Jancsó Krisztina
  • 1144 - Dr. Mező Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1146 - ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium – Serfőzőné Kesztyűs Zita
  • 1144 - Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium – Jenyikné Bende Klára Mária
  • 1146 - Liszt Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1142 - Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény – Salamon Ágota
  • 1148 - Németh Imre Általános Iskola – Besze Barbara
  • 1146 - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Bartalis Katalin
  • 1142 - Zuglói Hajós Alfréd – Dr. Viczkóné Kiss Viktória
  • 1149 - Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola – Saska Gyöngyi
  • Budapest XIX. kerület
  • 1192 - Kós Károly Általános Iskola – Papp Judit
  • Budapest XV. kerület
  • 1157 - Hartyán Általános Iskola – Nagyné Orosz Ildikó
  • 1155 - Meixner Általános Iskola – Dobos Orsolya
  • Budapest XVI. kerület
  • 1161 - Kölcsey Ferenc Általános Iskola – Salamon Ágota
  • 1165 - Táncsics Mihály Általános iskola – Szélné Kárpáti Ágnes
  • Budapest XXII. kerület
  • 1222 - Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola – Orbán Gizella
  • Debrecen
  • 4027 - Vénkerti Általános Iskola és AMI – Erdélyi-Kecső Klára
  • Dorog
  • 2510 - DOKI Zrínyi Ilona Tagiskola – Kovács Klára
  • Dunakeszi
  • 2120 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Sportiskola – Salamon Ágota
  • 2120 - Széchenyi István Általános Iskola – Szabó Erzsébet
  • Érd
  • 2030 - Érdi Bolyai János Általános Iskola – Misángyi Zita
  • Gérce
  • 9672 - Gércei Általános Iskola – Gőczéné Pankaczi Henriette
  • Göd
  • 2132 - Huzella Tivadar – Palfi Eszter
  • 2131 - Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Balla Krisztina
  • 2132 - Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Iskola – Kis-Simon Györgyi
  • Herceghalom
  • 2053 - Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény – Lévai Rita
  • Jászdózsa
  • 5122 - JÁI-Bozóky János Általànos Iskolai Tagintézménye – André Edit
  • Kaposvár
  • 7400 - Kodály Zoltán Központi Általános iskola – Kasza-Kiss Brigitta
  • 7400 - Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola – Rakos Eszter
  • Királyhelmec
  • 077 01 - Helmeczy Mihály Alapiskola – Illés Irén
  • Kóspallag
  • 2625 - Fekete Imre Általános Iskola – Bata Sarolta
  • Kovászna
  • 525200 - Kőrösi Csoma Sándor Líceum – Bagoly Antónia
  • Luxembourg Bertrange
  • 8076 - European School Luxembourg II. – Rathonyi Anita
  • Marosvásárhely
  • 547026 - Bolzai Farkas Elméleti Liceum, II. Rákóczi Ferenc Teológiai Liceum – Özv. Kádár Katalin
  • 547512 - II. Rákoczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum – Dimény Beáta
  • 540043 - Marosvásárhelyi Művészeti Szaklíceum – Fekete István
  • Mezőpanit
  • 547450 - Kádár Márton Általános Iskola – Szőcs Róbert
  • Mikepércs
  • 4271 - Mikepércsi Csoport – Csete-Czinege Beáta
  • Miskolc
  • 3535 - Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola – Rémiásné Dolhai Dóra
  • Mosonmagyaróvár
  • 9200 - Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Mosonmagyaróvár – Fitus Szilvia
  • Nagykovácsi
  • 2094 - Nagykovácsi Ált. Iskola és Pesthidegkúti Ökomenikus Ált. Isk. – Tandem Könyvesbolt Kósa Emőke
  • Nagymaros
  • 2626 - Nagymarosi Kittenberger Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Csörsz Katalin
  • Nemesnádudvar
  • 6345 - Nemesnádudvari Községi Könyvtár – Sipos Júlia
  • Nyíregyháza
  • 4400 - Szent Imre – Ecsediné Hajnal Adrienn
  • Őcsény
  • 7143 - Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola – Hajnalné Ládi Katalin
  • Pécs
  • 7621 - Ciszterci Nevelési Központ – Tyukászné Kerekes Petra
  • 7622 - Pécs Jókai Mór Általános Iskola – Dr. Galambos Anita
  • 7632 - Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola – Palotay Nóra
  • 7621 - Szent Mór Iskolaközpont – Barczáné Kőrös Ágnes
  • 7621 - Szent Mór Iskolaközpont – Barczáné Kőrös Ágnes
  • Perbál
  • 2074 - Kis Forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola – Paulovkin Boglárka
  • Pilismarót
  • 2028 - Heckenast Gusztáv Községi Könyvtár – Csernátoni Bernadett
  • Pilisvörösvár
  • 2085 - Templom Téri Általános Iskola – Schönekné Rábaközi Ágnes
  • Sepsiszentgyörgy
  • 520008 - Bod Péter Megyei Könyvtár – Varga Zsuzsa
  • 520064 - Váradi József Általános Iskola – Demeter Éva
  • Soltvadkert
  • 6230 - Kossuth Lajos Evangélikus Általános iskola és AMI – Minda Tímea
  • Sopron
  • 9400 - Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola – Kuslits Ildikó
  • 9400 - Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola – Egresitsné Horváth Edit
  • Sorkifalud
  • 9774 - Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola – Rab Anita
  • Sydney
  • 9999 - Sydney Magyar Iskola – Peredi-Blasko Csilla
  • Szeged
  • 6724 - Rókusi Általános Iskola – Németh Szilvia
  • 6724 - Szegedi Arany János Általános Iskola – Savanya Ildikó
  • 6791 - Szegedi Jerney János Általános Iskola – Bukor Edit
  • 6791 - Szegedi Jerney János Általános Iskola – Kőrösné Kósa Gyöngyvér
  • Székelyudvarhely
  • 535600 - Benedek Elek Pedagógiai Líceum – Lőrincz Tünde
  • Székesfehérvár
  • 8000 - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola – Biczók Barbara
  • 8000 - Zentai Úti Általános Iskola – Janus-Kónya Anita
  • Szentendre
  • 2000 - Izbégi Általános Iskola – Jeneiné Fazekas Bernadett
  • 2000 - Szent András Általános Iskola – Csicsek Beáta
  • Szingapúr
  • 479240 - Middleton International School – Makkos Dalma
  • Tata
  • 2890 - Talentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola – Torják Orsolya
  • Tihany
  • 8237 - Tihanyi Bencés Iskola – Bartus Erzsébet
  • Tinnye
  • 2086 - Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola – Ruzsinszki Hajnalka
  • Tiszafüred
  • 5350 - Kossuth Lajos Általános Iskola – Kovács Mária
  • Tiszalúc
  • 3565 - Tiszalúci Arany János Általános Iskola – Ducsai Tiborné
  • Tök
  • 2073 - Kisgöncöl Waldorf Iskola – Nyulas Andrea
  • Vác
  • 2600 - Vác – Deákvár – Tasi Katalin
  • Veresegyház
  • 2112 - Fabriczius József Általános Iskola – Varga Ildikó
  • Veszprém
  • 8200 - Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola – Simon Ágnes
  • Wien
  • A-1010 - AMAPED – AMAPED Ausztriai Magyar pedagógusok Egyesülete
  • 1130 - Hermesstrasse – Nyarady Szabolcs
  • Zalaegerszeg
  • 8900 - Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola – Köcse Henriett